Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Belimo LM24A-KNX
Special Price
1 185,07 zł
963,47 zł
Regular Price
1 756,44 zł
W magazynie
SKU
LM24A-KNX
Siłownik obrotowy, 24V AC/DC, 5 Nm, KNX.
Siłownik do przepustnic z interfejsem komunikacyjnym, do przestawiania przepustnic w instalacjach budynkowych.
- Moment obrotowy - silnik 5 Nm,
- Napięcie znamionowe AC/DC 24 V,
- Sterowanie z komunikacją,
- Przetwarzanie sygnałów czujników,
- Komunikacja po sieci KNX® (tryb S).
| Producent | Belimo |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24V AC/DC |
| Rodzaj sterowania | KNX |
| Znamionowy moment obrotowy | 5 Nm |
| Powierzchnia przepustnicy do ok. | 1 m² |
| Wymiar zacisku | 6...20 mm |
| Czas ruchu - silnik 90° | 150 s |
| Funkcja bezpieczeństwa | Nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
Napisz własną recenzję







