Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Belimo 22HT-12
Special Price
400,01 zł
325,21 zł
Regular Price
592,86 zł
W magazynie
SKU
22HT-12
Kontaktowy czujnik temperatury, aktywny, DC 0...5V / 0...10V.
Aktywny czujnik powierzchniowy kontaktowy (0...10 V) do pomiaru temperatury w rurociągach. Dociskany sprężyną trzpień kontaktowy zapewnia szybką reakcję i dokładny odczyt. Obudowa IP65 / NEMA 4X.
| Producent | Belimo |
|---|---|
| Rodzaj czujnika | Aktywny |
| Napięcie zasilania | DC 15...24V / AC 24V |
| Sygnał wyjściowy | DC 0...5V / 0...10V |
| Wielkości mierzone | Temperatura |
| Zakres pomiaru | Wielozakresowy, (8 Zakresów) |
| Zakres pomiaru ust. Fabrycznie | 0...100°C |
| Klasa szczelności | IP65 |
Napisz własną recenzję




