Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Belimo 22DTC-11
Special Price
1 623,24 zł
1 319,71 zł
Regular Price
2 405,88 zł
W magazynie
SKU
22DTC-11
Kanałowy czujnik CO₂ / Temp., aktywny, L=180 mm.
Aktywny czujnik do pomiaru CO₂ oraz temperatury w kanałach wentylacyjnych. Pomiar CO₂ w zakresie 0...2000 ppm. Obudowa IP65 / NEMA 4X.
| Producent | Belimo |
|---|---|
| Rodzaj czujnika | Aktywny |
| Napięcie zasilania | DC 15...24V / AC 24V |
| Sygnał wyjściowy | DC 0...5V / 0...10V |
| Wielkości mierzone | Temperatura, CO2 |
| Zakres pomiaru temperatury | 0...50°C |
| Zakres pomiaru CO2 | 0...2000 ppm |
| Długość sondy | 180 mm |
| Klasa szczelności | IP65 |
Napisz własną recenzję





