O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Marka ELETOR powstała na początku 2005 roku. Jesteśmy polskim projektantem i producentem urządzeń elektronicznych. Posiadamy własne biuro projektowe, linię montażową oraz opracowane standardy produkcji. Nasza firma wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji urządzeń kontrolno-pomiarowych dla branży rolnej. Oprócz działalności produkcyjnej, prowadzimy również działalność usługową, serwisową i handlową.

Działalność projektowa i usługowa

W ramach działalności podstawowej, spółka ELETOR świadczy usługi projektowania układów elektronicznych, według zaleceń zleceniodawcy. Posiadamy własne biuro projektowe, linię montażową, warsztat produkcyjny oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, zarówno w ramach własnych zasobów ludzkich, jak i zewnętrznych zespołów projektowych.

Działalność usługowa w zakresie montażu układów elektronicznych

W aktywach jednostki znajduje się laboratorium do produkcji prototypowej oraz nisko seryjnej. Posiadamy również dostęp do części i podzespołów elektronicznych od dostawców z całego świata. W ramach tych zasobów, świadczymy usługi montażu SMT i THT, zarówno z materiałów powierzonych, jak i pełnej komplementacji produkcji elektronicznej z materiałów przez nas dostarczonych.

Działalność produkcyjna

Wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych dla przemysłu rolnego sprawiło, że nasza jednostka wyspecjalizowała się w produkcji urządzeń kontrolno-pomiarowych do hodowli zwierząt inwentarskich.

W ofercie stałej posiadamy wysokiej jakości sterowniki klimatu do płynnej wentylacji pomieszczeń inwentarskich. Dodatkowo, produkujemy szereg urządzeń peryferyjnych, w tym czujniki temperatury (cyfrowe i analogowe), centrale alarmowe (z powiadomieniem świetlnym, akustycznym lub na telefon GSM), sterowniki do automatycznego podawania pasz, zasilacze do alarmowego otwierania klap dolotowych powietrza oraz rozszerzenia mocy do sterowników wentylacji.

Produkty z oferty stałej produkowane są pod marką ELETOR. Posiadają wszystkie koniecznie oznaczenia oraz dokumentacje, które umożliwiają handel naszymi produktami w sieciach handlowych na całym świecie oraz swobodny obrót logistyczny.

Oprócz produkcji pod własną marką, spółka ELETOR świadczy usługi produkcji swoich wyrobów pod inną marką, w ramach produkcji OEM. Taki sposób produkcji umożliwia odbiorcom hurtowym kreowanie własnego wizerunku, oferując swoim klientom nasze produkty pod swoją marką.

Działalność handlowa

W ramach działalności handlowej, spółka ELETOR wprowadziła do oferty szereg produktów komplementarnych z szeroko pojętej automatyki przemysłowej. W ofercie handlowej posiadamy, zarówno produkty wyprodukowane na zlecenie naszej firmy, jak również dostarczone przez inne sprawdzone marki. Wśród produktów handlowych, które zostały wyprodukowane na nasze zlecenie znajdują się przede wszystkim akcesoria metalowe (bloczki linowe, kątowniki, windy ręczne) oraz sygnalizatory akustyczne.

Głównym dostawcą markowych produktów handlowych, które znajdują się w ofercie spółki ELETOR jest szwajcarska firma Belimo. Posiadamy pełną, aktualną ofertę produktów marki Belimo. Oferta Belimo obejmuje trzy główne kategorie produktowe:

 • siłowniki: liniowe, obrotowe, wieloobrotowe i do zaworów,
 • zawory: strefowe, kulowe, z regulatorem lub kryzą, do wody pitnej oraz klapy motylkowe,
 • czujniki: temperatury, kanałowe, zewnętrzne, do pomieszczeń, do rurociągów; wielkości mierzone: temperatura, ciśnienie, wilgotność, CO2, LZO (lotne związki organiczne), natężenie przepływu.

Wśród produktów komplementarnych do naszych sterowników klimatu oferujemy wysokiej jakości wentylatory rolnicze niemieckiej marki ebm-papst. Posiadamy w ofercie wentylatory kominowe do budynków inwentarskich o średnicy łopat od 500 do 630 mm. Oferujemy wentylatory, zarówno z silnikami tradycyjnymi AC, jak i energooszczędnymi EC.

Uzupełnieniem naszej oferty handlowej są czujniki pojemnościowe marki Stord, które współpracują m.in. z naszymi sterownikami do paszociągów.

Działalność serwisowa

Na wszystkie urządzenia wyprodukowane w naszym zakładzie udzielamy dwuletniej gwarancji producenta. Spółka ELETOR wszystkie naprawy gwarancyjne wykonuje w swoim zakładzie. Nie posiadamy autoryzowanych punktów serwisowych.

Dbamy o środowisko naturalne, nie chcemy, aby nasze urządzenia zaśmiecały planetę, dlatego – już na etapie projektowania – myślimy, aby jak najbardziej wydłużyć okres życia naszego produktu. Dobieramy elementy i materiały najwyższej jakości i sprawności, aby nasze urządzenia działały o wiele dłużej niż wynika to z okresu gwarancyjnego. Ponadto wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne podlegają wymianie serwisowej, niezależnie od wieku urządzenia. Wyjątkiem są sytuacje, gdy dany produkt nie jest już produkowany i nie mamy możliwości zastąpienia elementu z aktualnie posiadanych zasobów magazynowych.

Rezultatem restrykcyjnych metod produkcji jest bardzo niski wskaźnik napraw gwarancyjnych, utrzymujący się od kilkunastu lat w granicach 0,1-0,2%. Ciągle pracujemy nad tym, żeby wskaźnik ten spadł do 0%. Jednak, jak się okazuje, najczęstsze powody usterek naszych urządzeń w czasie gwarancyjnym są poza naszym wpływem. Wynikają głównie z uszkodzeń elementów elektronicznych lub będących następstwem nieprawidłowego transportu.

Zarząd spółki ELETOR

Nota prawna: ELETOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Polsce, adres: Zbiczno, ul. Pod Sosno 28, 87-305 Zbiczno, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000793000, o kapitale zakładowym wynoszącym 100.000 złotych w całości opłaconym, nr NIP: 8741795623, REGON: 383758757, posiada Zarząd w osobach: Karol Zduński - Prezes Zarządu. Katarzyna Zduńska - Członek Zarządu.

mgr inż. Karol Zduński - Prezes Zarządu

Zakres kompetencji:

 • projektowanie układów elektronicznych
 • programowanie systemów wbudowanych
 • generowanie zamówień i zleceń produkcyjnych
 • sporządzanie wycen produkcyjnych
 • kalkulacja jednostkowych kosztów produkcji
 • nadzór nad kontrolą jakości wyrobów gotowych
 • nadzór nad rekrutacją nowych pracowników

mgr Katarzyna Zduńska - Członek Zarządu

Zakres kompetencji:

 • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z zasadami rachunkowości finansowej
 • sporządzanie sprawozdań finansowych
 • prowadzenie rozrachunków oraz kontrola przepływów pieniężnych w jednostce
 • sporządzanie komunikatów medialnych i prasowych
 • kontakt z organami i instytucjami publiczno-prawnymi
 • kontakt z mediami i instytucjami otoczenia biznesu
 • nadzór nad rekrutacją nowych pracowników

Skontaktuj się z nami