Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Belimo NF24G-MP-L
Special Price
2 989,23 zł
2 430,27 zł
Regular Price
4 430,46 zł
W magazynie
SKU
NF24G-MP-L
Siłownik obrotowy z funkcją bezp., 24V AC/DC, 10 Nm, MP-Bus.
Siłownik z interfejsem komunikacyjnym oraz funkcją bezpieczeństwa. Do przestawiania przepustnic w instalacjach budynkowych.
- Przepustnice powietrza o powierzchni do ok. 2 m²,
- Moment obrotowy - silnik 10 Nm,
- Napięcie znamionowe AC/DC 24 V,
- Sterowanie analogowe, z komunikacją 2...10 V zmienne,
- Sygnał sprzężenia zwrotnego 2...10 V zmienne,
- Przetwarzanie sygnałów czujników,
- Komunikacja po szynie Belimo MP-Bus®,
- Optymalne zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi.
| Producent | Belimo |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24V AC/DC |
| Rodzaj sterowania | MP-Bus |
| Znamionowy moment obrotowy | 10 Nm |
| Powierzchnia przepustnicy do ok. | 2 m² |
| Wymiar zacisku | 14...26,7 mm |
| Czas ruchu - silnik 90° | 150 s |
| Funkcja bezpieczeństwa | Tak |
| Czas ustawiania w pozycji bezpiecznej | 90° | <20 s |
| Klasa szczelności | IP66 + IP67 |
Napisz własną recenzję










