Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Belimo LF24-MFT2
Special Price
1 254,78 zł
1 020,15 zł
Regular Price
1 859,76 zł
W magazynie
SKU
LF24-MFT2
Siłownik obrotowy z funkcją bezp., 24V AC/DC, 4 Nm, MP-Bus.
Siłownik z interfejsem cyfrowym oraz funkcją bezpieczeństwa. Do przestawiania przepustnic w instalacjach budynkowych.
- Przepustnice powietrza o powierzchni do ok. 0.8 m²,
- Moment obrotowy - silnik 4 Nm,
- Napięcie znamionowe AC/DC 24 V,
- Sterowanie analogowe, z komunikacją 2...10 V zmienne,
- Sygnał sprzężenia zwrotnego 2...10 V zmienne,
- Przetwarzanie sygnałów czujników,
- Komunikacja po szynie Belimo MP-Bus®.
| Producent | Belimo |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24V AC/DC |
| Rodzaj sterowania | MP-Bus |
| Znamionowy moment obrotowy | 4 Nm |
| Powierzchnia przepustnicy do ok. | 0,8 m² |
| Wymiar zacisku | 8...16 mm |
| Czas ruchu - silnik 90° | 150 s |
| Funkcja bezpieczeństwa | Mechaniczna |
| Czas ustawiania w pozycji bezpiecznej | 90° | <20 s |
| Klasa szczelności | IP54 |
Napisz własną recenzję










